Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Nasze sklepy

Sklepy Zielarsko - Medyczno - Ortopedyczne “Aga- Med"
  • Sklep nr 1. ul. Żeromskiego 2  55-200 Oława, tel. 71-303-43-41 
  • Sklep nr 2. ul. Rynek 24, 55-200 Oława, tel. 71-301-53-32 
  • Sklep nr 3. ul. Oławska 23J, 55-220 Jelcz-Laskowice, tel. 71- 301- 53-50 
  • Sklep nr 4. ul. Baczyńskiego 1 (na terenie Szpitala), 55-200 Oława, tel. 723 131 312 
Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie "Zaopatrzenie w wyroby ortopedyczne i środki pomocnicze". Oferujemy pełną gamę sprzętu ortopedycznego markowych producentów. Współpracujemy z lokalnymi instytucjami (np.: PCPR, MOPS - zapewniamy pomoc w pisaniu wniosków o dopłaty).

Zajmujemy się również projektowaniem, a zarazem uzyskiwaniem dopłat na likwidację barier architektonicznych. Dopełnieniem naszej oferty z działu ortopedii jest szeroka gama sprzętu ortopedycznego do wypożyczenia. 

Kolejną naszą specjalizacją jest sprzedaż naturalnych produktów takich jak zioła, suplementy diety, suplementy dla sportowców, kosmetyki, opatrunki, zdrowa żywność. Posiadamy w swoim asortymencie również żywność specjalistyczną:
  • dla diabetyków,
  • dla osób z dietą niskobiałkową,
  • dla osób z dietą bezglutenową. 
Oferujemy wyłącznie preparaty atestowane, dopuszczone do obrotu w Polsce, produkty w 100% oryginalne oraz pochodzące z legalnych źródeł - hurtowni farmaceutycznych i zielarskich, takich firm jak Herbapol, Dary Natury, Kawon, Herba Flos, Malwa, Naturell, Laboratoria Natury, Flos-Lek, Oleofarm, Radix-Bis, Polska Róża, Bio-Aktive, AZ-Medika, Bonimed - Ojca Grzegorza Sroki, Himalaya, L'Biotican i wiele innych.

Przyjmujemy zlecenia od firm na produkty medyczne (apteczki, strzykawki, opatrunki itp.). Jeśli są Państwo zainteresowani niższymi cenami swojego zaopatrzenia prosimy o wysłanie maila na adres info@agamedolawa.pl.

Dzięki życzliwemu, a jednocześnie profesjonalnemu podejściu do klienta, szerokiej i wciąż uzupełnianej gamie produktów, a także bardzo atrakcyjnych cenach, wypracowaliśmy sobie zaufanie wielu naszych stałych klientów.

Stosowanie ziół i leków ziołowych, racjonalna dieta i zdrowy, higieniczny styl życia może bardzo korzystnie wpłynąć na stan zdrowia, nie dopuszczając do powstania chorób lub złagodzić skutki już istniejących.
Zdrowie to najcenniejszy dar, dbajmy o nie i cieszmy się dobrym zdrowiem.
Swoją wiedzą staramy się dzielić z Pacjentami i Klientami naszego sklepu, a jeśli możemy Im pomóc - sprawia nam to olbrzymią satysfakcję.

Mamy nadzieję, że nasza szeroka oferta spełni Państwa oczekiwania tak abyście mogli Państwo wracać do naszego sklepu wiele razy jako zadowoleni klienci.

Więcej szczegółowych informacji w zakładkach.
 

Właściciel
 
Agnieszka Ostrowska- Nabiałczyk
 

Aktualności

Nowość w Aga - Med. Miniflebektomia.


Walentynki w CENTRUM MEDYCZNYM AGA - MED
Szukasz pomysłu na prezent? 

Chcesz podarować Swojej Połówce coś wyjątkowego?

OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA WODNO - TLENOWA
 Mezoterapia wodno-tlenowa, miękka dermabrazja, nowoczesny peeling wodno-tlenowy – to szereg nazw, którymi określa się zabieg oxybrazji

 

 


55-200 Oława
ul. Żeromskiego 3d

tel.: 71 313 31 86
e-mail: info@agamedolawa.pl


Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA